MÖBLER / Skåp & hyllor / Hylla 13342130

nr 1334 2130

Hylla

Med stenskiva. Bredd: 90 cm. Djup: 33 cm. Höjd: 93 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:57:40